Értékesítési csapatunk

Értékesítési csapat

Itt talál információkat professzionális értékesítési csapatunkról.

Image
Teruleti kepviselok

Értékesítési vezetők

Image
Benicsák Szilárd

Benicsák Szilárd

Értékesítési igazgató

Image
Ignácz György

Ignácz György

Értékesítési vezető
Nyugat-Magyarország és Budapest

Image
Erdei Gábor

Erdei Gábor

Értékesítési vezető
Kelet-Magyarország

Budapest és Pest vármegye

Image
Déra Nándor

Déra Nándor

Területi képviselő
Budapest I Pest vármegye
+36 20 261 2846Nandor.Dera@saint-gobain.com

Image
PETHES Béla

Pethes Béla

Területi képviselő
Budapest I Pest vármegye
+36 30 924 7044 I Bela.Pethes@saint-gobain.com

Image
SZABÓ Attila

Szabó Attila

Területi képviselő
Budapest I Pest vármegye
+36 30 497 9842 | Attila.Szabo@saint-gobain.com

Nyugat-Magyarország

Image
SCHILLI Beáta

Schilli Beáta

Területi képviselő
Veszprém vármegye | Fejér vármegye
+36 30 848 5335 | Beata.Schilli@saint-gobain.com

Image
ÁGOSTON Tamás

Ágoston Tamás

Területi képviselő
Tolna vármegye | Baranya vármegye
+36 20 569 5448 | Tamas.Agoston@saint-gobain.com

Image
SOÓS Tamás

Soós Tamás

Területi képviselő
Zala vármegye | Győr-Moson-Sopron vármegye
+36 20 494 4753Tamas.Soos@saint-gobain.com

Image
Arany Máté

Arany Máté

Területi képviselő
Somogy vármegye | Zala vármegye
+36 20 494 7820 | Mate.Arany@saint-gobain.com

Image
Szabó Richárd

Szabó Richárd

Területi képviselő
Győr-Moson-Sopron vármegye | Komárom-Esztergom vármegye
+36 20 310 8048 | Richard.Szabo.weber@saint-gobain.com

Image
Horváth Anikó

Horváth Anikó

Területi képviselő
Győr-Moson-Sopron vármegye │ Komárom-Esztergom vármegye│Fejér vármegye│Veszprém vármegye│Vas vármegye
+36 30 676 1003Aniko.Horvath@saint-gobain.com

Image
Langa Márta

Langa Márta

Területi képviselő
Budapest │Pest vármegye │Nógrád vármegye
+36 20 332 6943Marta.Langa@saint-gobain.com

Kelet-Magyarország

Image
BALOG Dezső

Balog Dezső

Területi képviselő
Csongrád-Csanád vármegye I Bács-Kiskun vármegye
+36 20 286 6828 I Dezso.Balog@saint-gobain.com

 

Image
BARÁTH Zoltán

Baráth Zoltán

Területi képviselő
Békés vármegye | Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
+36 20 931 9903 | Zoltan.Barath@saint-gobain.com

Image
KORMOS Krisztián

Kormos Krisztián

Területi képviselő
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye | Heves vármegye | Nógrád vármegye
+36 20 250 5389 | Krisztian.Kormos@saint-gobain.com

 

Image
Petrohai Zoltán

Petrohai Zoltán

Területi képviselő
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye I Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye I Hajdú-Bihar vármegye
+36 30 945 4032 I Zoltan.Petrohai@saint-gobain.com

 

Image
Losonczki Zsuzsanna

Losonczki Zsuzsanna

Területi képviselő
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye│ Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye│Hajdú-Bihar vármegye│Heves vármegye
+36 30 942 4805 | Zsuzsanna.Losonczki@saint-gobain.com

Image
Csorba Petra

Csorba Petra

Területi képviselő
Zala vármegye │Tolna vármegye │ Baranya vármegye │ Somogy vármegye │ Bács-Kiskun vármegye │ Csongrád-Csanád vármegye │ Békés vármegye
+36 30 228 9589Petra.Csorba@saint-gobain.com

 

Image
Varga Attila Szilveszter

Varga Attila Szilveszter

Területi képviselő
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye I Hajdú-Bihar vármegye I Békés vármegye
+36 30 372 5069 I Attila.Varga@saint-gobain.com